Bilety już od środy! - Świdnik Air Festival

2 maja, 2019

Tuż po pierwszej tegorocznej majówce wystartuje sprzedaż biletów na II Świdnik Air Festival. Wejściówki będzie można kupić stacjonarnie i przez Internet. Organizatorzy planują również w nadchodzącym tygodniu prezentację pełnego programu czerwcowych pokazów lotniczych.

Sprzedaż wejściówek ruszy w najbliższą środę, 8 maja.
– Podobnie jak w ubiegłym roku, bilety będzie można kupić przez Internet, poprzez strony Miejskiego Ośrodka Kultury, Świdnik Air Festival i serwisu biletyna.pl. Oczywiście będzie się w nie można również zaopatrzyć na miejscu, w kasie kina LOT (al. Lotników Polskich 24) – informuje Adam Żurek, dyrektor świdnickiego MOK.
Wejściówki będzie można też kupić podczas obu dni wydarzenia. W tym roku bilety normalne na jeden dzień będą kosztowały 20 zł. Za ulgowe zapłacimy 10 zł. Mogą z nich skorzystać uczniowie i studenci, emeryci, renciści, „Zasłużeni dla Świdnika”, honorowi dawcy krwi, posiadacze odznaczenia Amicus Civitatis oraz świdnickich kart „Rodzina 3+” i „Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku”.
– W tym roku z biletów ulgowych będą mogli korzystać również posiadacze ogólnopolskiej Karty dużej rodziny – dodaje dyrektor MOK.
Na pokazy wejdą bezpłatnie: dzieci do 7 roku życia, osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem, kombatanci wojenni, seniorzy lotnictwa, umundurowani żołnierze służby czynnej, funkcjonariusze Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.
Dotąd organizatorzy ujawnili kilka lotniczych gwiazd, które wystąpią podczas czerwcowych pokazów. Oczywiście lich lista będzie dużo dłuższa. Poznamy ją już w najbliższym tygodniu.
– Prezentację programu zaplanowaliśmy na dzień rozpoczęcia sprzedaży biletów, czyli równo na miesiąc przed otwarciem Świdnik Air Festival – dodaje Adam Żurek.
Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie.

Tags: , , ,