Bilety też w dniu imprezy!

Zgodnie z przewidywaniami zainteresowanie Świdnik Air Festival jest bardzo duże. Wiele osób postanowiło już wcześniej kupić bilety. Już wiadomo, że w kasie kina „Lot” i w serwisie internetowym sprzedano ich łącznie blisko 10 tys. Ci, którzy jeszcze wejściówek nie mają, nadal mają szansę obejrzeć lotnicze show. Bilety będzie można kupić również w kasach, które będą działały przy wejściach na teren imprezy.

Przypominamy, że na wydarzenie obowiązują dwa rodzaje wejściówek, ulgowe i normalne. Te pierwsze kosztują 5 zł za jeden dzień. Mogą z nich skorzystać uczniowie i studenci, a także emeryci, renciści, Zasłużonym dla Świdnika, honorowym dawcom krwi, posiadaczom odznaczenia Amicus Civitatis oraz posiadaczom karty „Rodzinka 3+” i karty „Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku”. W tej samej cenie można kupić również bilety grupowe (min. 10 osób).

Bilety normalne kosztują 10 zł za jeden dzień. Dzieci do 7 roku życia wejdą na wydarzenie bezpłatnie. Za wstęp nie zapłacą również osoby niepełnosprawne, kombatanci wojenni, seniorzy lotnictwa, umundurowani żołnierze służby czynnej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.