Na Air Festival pociągiem - Świdnik Air Festival

4 czerwca, 2018

Szybko, bezpiecznie i bez korków.  Polregio uruchomi 22 połączenia kolejowe na czas Świdnik Air Festival.

– W związku z przewidywanym zwiększeniem natężenia ruchu na trasach z Lublina oraz portu lotniczego w dniach 9-10 czerwca, na zamówienie Województwa Lubelskiego jako organizatora przewozów kolejowych, POLREGIO uruchomi dodatkowe 22 połączenia – informuje Dominik Lebda, rzecznik prasowy spółki Przewozy Regionalne.

Dodatkowe pociągi na trasie  Lublin – Lublin AIRPORT – Lublin, umożliwią wygodne dotarcie na pokazy lotnicze oraz zapewnią sprawny dojazd dla pasażerów korzystających w tym czasie z lotniska.

– Rozkład jazdy pociągów został dostosowany do godzin rozpoczęcia i zakończenia festiwalu – zapewniają przedstawiciele spółki.

Wybierając się na Air Festival pociągiem będzie można uniknąć nie tylko korków, ale także problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. To także oszczędność czasu. Dojazd z Lublina do Świdnika to zaledwie 12 minut. Warto również dodać, że stacja Świdnik – Miasto, na której zatrzymają się pociągi jest zlokalizowana zaledwie 150 metrów od głównego wejścia na teren imprezy.

Przejazd na trasie Lublin – Świdnik Miasto – Lublin będzie kosztował 3,5 zł (obowiązują również ulgi ustawowe).

Oprócz pociągów dodatkowych do dyspozycji pasażerów będą także planowe połączenia kursujące z Lublina do Chełma, Zamościa i portu lotniczego.

Bilety można kupić wcześniej w kasach biletowych w Lublinie, na www.e-podroznik.pl oraz poprzez aplikacje mobilne, takie jak SkyCash. Dystrybucja prowadzona jest także w salonikach KOLPORTERA oraz portalu internetowym Bilkom 2. Dodatkowo z uwagi na brak kas biletowych na odcinku Lublin – Chełm, przewoźnik będzie prowadził  sprzedaż biletów również przed wejściem do pociągów.
Rozkład dostępny w linku:
http://air-festival.swidnik.pl/wp-content/uploads/2018/06/Rozk%C5%82ad-jazdy-na-Airshow-w-swidniku-v2.pdf

Tags: , , ,