Trwa przedsprzedaż biletów - Świdnik Air Festival

16 maja, 2023

Wszyscy, którzy pierwszą niedzielę czerwca planują spędzić na Świdnik Air Festival mogą już kupić bilety na wydarzenie.

W tym roku przygotowaliśmy cztery rodzaje biletów: ulgowe, normalne, a także VIP oraz SPOTTER, przeznaczone dla spotterów i fotografów z udogodnieniami w postaci podestów i strefy cienia.

Bilet ulgowy w przedsprzedaży kosztuje 30 zł, a w dniu imprezy 40 zł. Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny/ Ogólnopolskiej Karty Seniora zapłacą natomiast 25 zł. Bilet normalny w przedsprzedaży można kupić w cenie 40 zł, a w dniu Świdnik Air Festival za 50 zł. 35 zł zapłacą posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Bilet SPOTTER to koszt 100 zł, a VIP 200 zł.

Płatne wejściówki można już kupić w kasie kina „Lot” oraz na stronie biletyna.pl. Wszystkie bilety zakupione online będą podlegały w dniu imprezy wymianie na opaskę upoważniającą do wejścia na teren pokazów – w dedykowanych punktach wymiany zlokalizowanych obok kas przy wejściu na teren wydarzenia. 4 czerwca kasy i punkty czynne będą od godziny 10.30.

Dla kogo bilet ulgowy?

Ten rodzaj biletów przysługuje:
– po okazaniu ważnej legitymacji /odpowiedniego dokumentu: uczniom, studentom, dzieciom od lat 7, emerytom, rencistom, honorowym dawcom krwi, osobom niepełnosprawnym, rodzicom wchodzącym na Teren Imprezy z dzieckiem/ dziećmi lub rodzicowi wchodzącemu na teren imprezy z dziećmi (min. 3 osoby),
– mieszkańcom Świdnika,
przy sprzedaży od łącznej liczby zakupionych 8 biletów jako bilety ulgowe każdej osobie w co najmniej 8osobowej grupie zorganizowanej (min. 8 osób).

Kto wchodzi bezpłatnie?

Bezpłatny wstęp na imprezę przysługuje:
– dzieciom do 7 roku życia,
– osobom niepełnosprawnym o znacznym stopniu niepełnosprawności po okazaniu legitymacji osoby niepełnosprawnej wraz z jednym asystentem,
– kombatantom wojennym po okazaniu legitymacji kombatanckiej,
– seniorom lotnictwa po okazaniu legitymacji seniora lotnictwa,
– umundurowanym żołnierzom służby czynnej: Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej po okazaniu legitymacji.

Regulamin sprzedaży biletów dostępny jest pod TYM LINKIEM oraz w zakładce Strefa Widza – Regulaminy.

fot. Sławek Hesja Krajniewski

Tags: , , , , , , ,
Skip to content